نمونه سقف شيرواني بام تايل

شركت بام تايل، نمونه سقف شيرواني را تهيه كرده و در وب سايت خود بارگذاري كرده است. سقف هاي شيرواني به عنوان يك عايق حرارتي عمل كرده و از اتلاف انرژي موجود در ساختمان جلوگيري مي كند.

سقف هاي شيرواني در سطح شهرها از اتلاف انرژي جلوگيري مي كند و بسيار مهم است كه به اين عنصر ساختمان توجه كنيم.

در مورد جلوگيري از اتلاف انرژي از سقف هاي شيبدار، مسطح و گنبدي شكل مطالعات بسيار زيادي صورت گرفته است، براساس مطالعات مشخص شده كه سقف هاي شيبدار در حدود 30 تا 60 درصد انرژي را كمتر هدر مي دهند و زماني كه شيب به طرف جنوب باشد، هدررفت انرژي كمتر خواهد بود.

سقف يك ساختمان در زيبايي و جلوگيري از هدررفت انرژي نقش بسيار زيادي ايفا مي كند و به همين دليل نوع سقف ساختمان در جلوگيري از هدررفت انرژي نقش بسيار زيادي ايفا مي كند.

انواع سقف ساختمان

  • سقف مسطح
  • سقف پروانه اي
  • منحني
  • شيبدار
  • گنبدي
  • شيرواني

در سقف ها شيرواني نامتقارن مي توان با تغيير زاويه شيب سقف، فضاي بيشتري را جهت سكونت ايجاد كرد. شما در وب سايت شرك بام تايل مي توانيد نمونه سقف شيرواني ها را ملاحظه كنيد و براساس نمونه اي كه مشاهده كرده ايد، آن را درخواست كرده و سفارش دهيد.

البته سقف هاي شيرواني در مدل و طرح هاي مختلفي است و شما بايد متناسب با نياز و فضاي كاري خودتان، سقف مورد علاقه و نياز خودتان را سفارش دهيد تا در اسرع وقت حاضر شده و تحويل گردد.

نمونه سقف هاي شيرواني بسيار زيبا بوده و شما مي توانيد حتي قيمت سقف شيرواني را برآورد كنيد.

سقف هاي شيرواني ممكن است آندوويلا يا آندولين، دكرا يا فورتيزاست كه متناسب با ماده اوليه كه در سقف به كار رفته نامگذار مي شوند. سقف شيرواني با سنگريزه هاي طبيعي نيز نوع ديگري است كه كاربرد دارد.

البته متناسب با منطقه اي كه سقف در آن جا روي ساختمان كار ميشود، نمونه برداري شده و در وب سايت بارگذاري مي شود.

سقف شيبدار باعث جريان يافتن آب باران و برف شده و بنابراين آب باران و برف در سقف تلنبار نمي شود و سقف فرو نمي ريزد.

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

 منبع1

منبع2

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خواندن 2233 دفعه
تیم بام تایل

گروه ساختمانی بام تایل با سابقه ای دیرین و درخشان در زمینه اجرا و طراحی سقفهای ویلایی و ارایه محصولات به روز و باکیفیت ، در حال حاضر به عنوان یک شرکت معتبر و پیشرو در زمینه توزیع و پخش این گونه محصولات در ایران به فعالیت می پردازد .

برچسب‌ها

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

کانال سنگریزه المتاینستاگرام بام تاییل تلگرام بام تایل

درباره بام تایل

گروه تولیدی بام تایل با هدف تولید محصولاتی که منجر به صرفه جویی اقتصادی در رقابت با محصولات وارداتی میشود،تاسیس گردیده است .بام تایل با بهره گیری از تکنو لوژی پیشرفته و مرغوب تریت متریال،در حال توسعه محصولات خود است.هدف از تولیدات این محصولات توسعه و بهبود پوشش های سقفی در جهت افزایش ارزش املاک مشتریان است.

مشخصات تماس

کارخانه:شهرک صنعتی شمس آباد-بلوار نگارستان-خ دی-پ31

تلفن :02155449763

همراه : 09121717911

با مدیریت مجموعه تماس و کاملا رایگان مشاوره بگیرید

Website Traffic

آمار بازدید سایت

بالا