بام تايل، نمايندگي ورقهاي وارداتي

شركت بام تايل، نمايندگي ورق هاي وارداتي را دارد و انواع و اقسام ورق هاي وارداتي را وارد كرده و در اختيار شركت هاي پوشش كار سقف هاي شيرواني و سقف هاي ويلاها قرار مي دهد.

شركت بام تايل، كليه ورق هاي وارداتي را با كيفيت بالا وارد كرده و در اختيار شركت ها و افراد قرار مي دهد.

منتشرشده در مقالات اختصاصی
جمعه, 07 -2667 06:25

فروش دكرا

فروش دكرا و تایل های سنگریزه ای

دكرا، همان تايل‌هاي سنگريزه اي است كه در مقايسه با ساير پوشش‌هاي سقفي بادوام و بسيار مقاوم است و از سنگريزه هايي از جنس گالوانيوم ساخته شده است. با عناصر روي، فولاد، و آلومينيوم و سيليكون، گالوانيوم ساخته مي شود.

منتشرشده در مقالات اختصاصی
جمعه, 07 -2667 06:24

فروش تاپ تايل

فروش تاپ تايل پوشش سقف‌هاي شيبدار

تاپ تايل يا تايل سنگريزه‌اي يكي از مهم ترين محصولات براي پوشش سقف‌هاي شيبدار است. در اصل اين نوع ورق ها از ورق‌هاي گالوانيوم درست شده اند كه و روكش آن‌ها آلومينوم و زينك بوده كه با سنگريزه‌هاي طبيعي تزئين شده است.

منتشرشده در مقالات اختصاصی

بام تايل سنگريزه ای چيست؟

بام تايل سنگريزه، نوعي پوشش براي سقف‌هاي شيبدار است كه به كمك پيشرفته‌ترين تكنولوژي‌ها و با آزمايشات مختلفي توليد مي‌شود.روكش‌هاي فوق العاده و طراحي هاي سبك و جديد، از ويژگي‌هاي منحصربفرد بام تايل سنگريزه است كه باعث شده طي ساليان اخير براي پوشش سقف‌هاي شيبدار از آن‌ها استفاده شود.

منتشرشده در مقالات اختصاصی

آشنایی با بام‌ تایل سنگریزه‌ای و ویژگی‌های آن

همانطور که می‌دانید برای محافظت از سقف ویلا و خانه‌ها در نقاطی که پر باران هستند و همچنین دارای رطوبت بالایی می‌باشند از سقف‌های شیبدار استفاده می‌کنند که دارای انواع متعددی می‌باشند. یکی از پیشرفته‌ترین انواع سقف‌های شیبدار، بام تایل می‌باشد. آیا با این نوع سقف شیبدار و انواع آن آشنایی دارید؟ در ادامه این مقاله شما را با این سقف شیبدار، انواع و همچنین ویژگی‌های آن آشنا می‌کنیم.

منتشرشده در مقالات اختصاصی
چهارشنبه, 23 اسفند 1396 22:53

آشنایی با سقف دکرا سنگریزه ای

آشنایی با سقف دکرا سنگریزه ای

سقف دکرا نوعی از سقف های شیب دار است که توسط کشور نیوزیلند طراحی و تولید شده است که برای استفاده به عنوان پوشش برای سقف ساختمان ها، ویلا ها، آلاچیق ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد . سقف دکرا از آزمایشات متعددی زیر دست طراحان و مهندسان عبور کرده است و به خوبی توانسته است تمامی ویژگی های منحصر به فرد را در خود جای دهد که این ویژگی های منحصر به فرد شامل وزن سبک آن، عدم نیاز به عایق رطوبتی، دارای مقاومت و استحکام بالا در برابر تغییر شرایط جوی، مقاوم در برابر باد، طوفان، گردباد، عدم تغییر رنگ در برابر تابش شدید خورشید، نصب سریع و آسان، قابل استفاده برای شیب های 12 تا 90 درجه ، عدم پوسیدگی و فرسودگی، قابلیت قفل شدن ورقه های دکرا در یک دیگر و مقاومت در برابر آتش سوزی و ضربه های دانه های تگرگ می باشند.

منتشرشده در مقالات اختصاصی
چهارشنبه, 04 آذر 1394 13:47

بام تايل چیست؟

بام تايل چیست؟
بام تايل نوعی سیستم پیشرفته پوشش سقف های شیبدار است که با بهره گیری از مدرن ترین فناوری ها و به کارگیری آزمایشات مختلف در کشورمانً تولید می شود.

منتشرشده در بام تایل

کانال سنگریزه المتاینستاگرام بام تاییل تلگرام بام تایل

درباره بام تایل

گروه تولیدی بام تایل با هدف تولید محصولاتی که منجر به صرفه جویی اقتصادی در رقابت با محصولات وارداتی میشود،تاسیس گردیده است .بام تایل با بهره گیری از تکنو لوژی پیشرفته و مرغوب تریت متریال،در حال توسعه محصولات خود است.هدف از تولیدات این محصولات توسعه و بهبود پوشش های سقفی در جهت افزایش ارزش املاک مشتریان است.

مشخصات تماس

کارخانه:شهرک صنعتی شمس آباد-بلوار نگارستان-خ دی-پ31

تلفن :02155449763

همراه : 09121717911

با مدیریت مجموعه تماس و کاملا رایگان مشاوره بگیرید

Website Traffic

آمار بازدید سایت

بالا