پوشش ورق طرح سفال از رایج ترین و محبوب ترین پوشش های سقف شیروانی یا سقف شیبدار است که تقریبا می توان گفت اغلب سلیقه ها و خواسته ها را توانسته راضی کند. این روز نه تنها برای ساخت سقف ویلا و سایر سقف های شیب دار ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد بلکه به دلیل سادگی در اجرا از ورق طرح سفال برای ایجاد سایبان های مصنوعی، اجرای سقف  آلاچیق ها، تراس ها و ایوان ها، ایجاد سقف کلبه ها و حتی سر درب ها و بالا پنجره ها هم استفاده می شود.

قبلا در مقاله ای با عنوان ورق طرح سفال مشخصات و انواع ورق طرح سفال به خوبی توضیح داده شد و پیشنهاد می کنم اگر قصد خرید ورق طرح سفال را دارید حتما این مقاله را مطالعه فرمایید.

استفاده از ورق طرح سفال برای اجرای سقف ویلا

به عنوان یک بررسی کوتاه و اجمالی می توان گفت ورق طرح سفال از ورق های خانواده گالوانیوم است که با ضخامت بین 0.4 میلی متر تا 0.6 میلی متر تولید می شود. نوعی ورق موج دار با رنگ بندی متنوع و دارای رنگ ثابت است. ورق طرح سفال از انواع پوشش سقف شیبدار است که بسیار سبک است و به راحتی اجرا می شود و در برابر نور خورشید، فشار باد، شرایط آب و هوایی و غیره مقاومت بسیار خوبی دارد.

الگوی طراحی ورق سفال سقف شیبدار بدون تردید سفال های قدیمی بوده است و به همین دلیل نام سفالی را بر روی این ورق گذاشته اند. اما سفال به هیچ عنوان قابلیت ها و کیفیت های این ورق ها را ندارد و در برابر شرایط محتلف دوام و استقامت ورق طرح سفال سقف شیبدار را نمی تواند داشته باشد. به همین دلیل استفاده از ورق طرح سفال سقف شیروانی باعث می شود که حال و هوا و زیبایی سفال برای ساختمان حفظ شود ولی کیفیتی فوق العاده تر برای ساختمان و یا ویلا به همراه داشته باشد.

ورق سفالین پوشش سقف را به راحتی می توان در هر سطح شیبداری استفاده کرد. حتی بعضا دیده شده که برخی از اساتید معماری برای نمای دیوارها و یا سازه ها از این نوع ورق استفاده می کنند و نمایی فوق العاده زیبا به ساختمان داده اند.

ورق طرح سفال

فروش ورق طرح سفال

فروش ورق طرح سفال امروزه در همه بازارها دیده می شود. خوشبختانه ورق طرح سفال از جمله ورق هایی است که در ایران نیز توسط چ

ندین تولید کننده تولید می شود و تولید ورق طرح سفال با کیفیت های متنوع و متفاوتی انجام می شود.

افرادی که در زمینه فروش ورق طرح سفال فعال هستند به خوبی تفاوت این نوع ورق ها را می دانند و دلیل تنوع قیمت ورق طرح سفال در زمان فروش ورق طرح سفال سقف شیبدار هم همین تنوع کیفیت است.

بصورت کلی در اگر قصد خرید ورق طرح سفال سقف شیروانی را دارید در نظر داشته باشید که این نوع ورق ها دو دسته کلی دارند. طرح پالرمو و طرح ژنوا که به طرح ایتالیایی هم شهرت دارد. در ضمن در رنگ کردن این ورق ها نیز تفاوت هایی وجود دارد ، برخی از پوشش های طرح سفال با رنگ کوره و برخی با رنگ های الکترواستاتیک ، بعضا رنگ پودری و غیره رنگ آمیزی شده اند.

ابعاد ورق طرح سفال نیز ممکن است متفاوت باشد ولی ابعاد استاندارد این ورق سفالین معمولا 1 متر عرض و 120 سانتی متر طول و یا در ابعاد کوچکتر در 40 سانتی متر عرض و 90 سانتی متر طول تولید می شود.

بصورت کلی فروش ورق طرح سفال در بازار بصورت نقدی انجام می شود. شاید دلیل اصلی فروش ورق سفال سقف شیبدار وجود نوسات ارز و قیمت آهن و فولاد باشد که باعث می شود قیمت ورقق طرح سفال نیز همواره متغیر باشد.

اما با این حال هستند فروشگاه هایی که خود تولید کننده ورق طرح سفال هستند و یا به دلایل دیگر کار فروش ورق طرح سفال را بصورت غیر نقدی و یا با اقساط هم انجام می دهند.

زیبایی مثال زدنی ورق طرح سفال در اجرای سقف شیبدار

چرا خرید ورق طرح سفال

تایل طرح سفال با بافت گالوانیزه و آهن آب دیده خود ساختاری بسیار قدرتمند فراهم نموده است. با توجه به اینکه ورق های نوع گالوانیزه یا گالوانیوم را می توان به شکل ها و فرم های متفاوت شکل دهی کرد و در اندازه های مختلف آنها را تولید کرد و در ضمن در زمان تعمیر سقف شیبدار می توان به راحتی و با هزینه کم کار تعمیر سقف ویلا را انجام داد خرید ورق طرح سفال بسیار مقرون به صرفه است.

فروش ورق طرح سفال به نسبت سایر ورق های دارای ساختار آهن و گالوانیزه با قیمت بالاتری انجام می شود. دلیل این امر دو موضوع است. اول اینکه فرمدهی طرح سفال بر روی ورق گالوانیزه یکی از سخت ترین انواع فرم دهی است و نیاز به فشار زیادی دارد. دوم اینکه هزینه برش  و قالب دهی به ورق طرح سفال سقف شیبدار بسیار بیشتر از ورق های دیگر مانند ذوزنقه، شادولاین و یا کرکره است.

همپوشانی ورق طرح سفال در اجرا

خرید ورق طرح سفال سقف شیروانی

تولید گسترده ورق شیبدار طرح سفال در ابعاد و اندازه های مختلف، رنگ و یا کیفیت متفاوت و فروش ورق طرح سفال سقف ویلا با قیمت های متفاوت باعث شده که تصمیم گیری در زمان خرید ورق طرح سفال حتی اگر تصمیم بر خرید این نوع ورق را داشته باشیم سخت تر شود.

خوشبختانه اجرای سقف ویلا با ورق طرح سفال توسط بسیاری از گروه ها در ایران انجام می شود و بسیاری از افراد خبره به خوبی کیفیت این نوع ورق را تشخیص می دهند. اما اگر در هر صورت دسترسی به این افراد را نداشتید می توانید با تماس با کارشناسان ما در شرکت بام تایل به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده و تامین کننده تایل بام ها و ورق های پوشش سقف شیبدار و به عنوان نمایندگی فروش ورق طرح سفال اغلب شرکت های بزرگ داخلی و بین المللی ، قیمت انواع ورق طرح سفال و همچنین بهترین نوع ان را جستجو کنید.

ورق طرح سفال سقف شیبدار

اما به منظور ایجاد اعتماد بیشتر در شما مشتریان عزیز برخی از پارامترهای تاثیر گذار در فروش تایل طرح سفال را در ادامه بیان می کنیم که می تواند کمک زیادی باشد.

  • ورق طرح سفال جنسیت گالوانیوم یا گالوانیزه دارد
  • در نظر داشته باشید که ضخامت ورق طرح سفال از 30 صدم میلی متر تا 70 صدم میلی متر متغیر تولید می شود.
  • عرض ورق طرح سفال از 40 تا 125 سانتی متر وجود دارد و طول آن اگر از تولید خرید شود می تواند در هر اندازه باشد.
  • مدل های ورق طرح سفال شامل طرح پالرمو، طرح ژنوا و طرح پرچین موجود می باشد.
  • از همه انواع ورق طرح سفال برای اجرای انواع سقف شیبدار در هر سطح شیب می توان استافده کرد.
  • ورق های طرح سفال نیاز به زیر سازی و عایق بندی دارند.
  • طیف رنگ ورق سفالین سقف شیبدار حدود 15 رنگ متفاوت را شامل می شود.
  • بر اثر فشار نباید این نوع ورق به راحتی خم و یا له شود.
  • ورق طرح سفال در برابر نور خورشید و حرارت باید مقاومت خوبی داشته باشد.
  • ورق طرح سفالین ساختار یکپارچه دارد و معمولا خوردگی ف فرسودگی ، اثر زنگ زدگی و غیره بر روی آن نباید دیده شود.

شرکت بام تایل با تکیه بر دانش فنی داخلی و کارشناسان و متخصصین بومی توانسته با کیفیت ترین و بهترین نوع ورق طرح سفال را در ایران تولید و در زمان فروش ورق طرح سفال به مشتریان با بالاترین کیفیت و ضمانت ها ورق را به دست مشتریان خود تحویل دهد.

رنگ متفاوت ورق طرح سفال

ضمن اینکه بام تایل به عنوان یکی از نمایندگی های اصلی واردات و توزیع و فروش انواع ورق تایل طرح سفال در ایران می باشد. نمایندگی فروش ورق طرح سفال بام تایل نیز تمامی تعهدات و ضمانت های شرکت های اصلی را در ایران به مشتریان این شرکت ها ارائه می دهد و در ضمن در کنار تامین و فروش ورق طرحسفال با طرح ها و رنگ های مختلف تیم فنی و اجرای بام تایل نیز با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مصالح اجرای سقف شیبدار ، اجرای انواع سقف شیروانی در انواع شیب ها متناسب با طرح های مهندسی شده در ایران را در هر منطقه آب و هوایی عهده دار می شود. با ما تماس بگیرید.

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خواندن 1769 دفعه
تیم بام تایل

گروه ساختمانی بام تایل با سابقه ای دیرین و درخشان در زمینه اجرا و طراحی سقفهای ویلایی و ارایه محصولات به روز و باکیفیت ، در حال حاضر به عنوان یک شرکت معتبر و پیشرو در زمینه توزیع و پخش این گونه محصولات در ایران به فعالیت می پردازد .

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

کانال سنگریزه المتاینستاگرام بام تاییل تلگرام بام تایل

درباره بام تایل

گروه تولیدی بام تایل با هدف تولید محصولاتی که منجر به صرفه جویی اقتصادی در رقابت با محصولات وارداتی میشود،تاسیس گردیده است .بام تایل با بهره گیری از تکنو لوژی پیشرفته و مرغوب تریت متریال،در حال توسعه محصولات خود است.هدف از تولیدات این محصولات توسعه و بهبود پوشش های سقفی در جهت افزایش ارزش املاک مشتریان است.

مشخصات تماس

کارخانه:شهرک صنعتی شمس آباد-بلوار نگارستان-خ دی-پ31

تلفن :02155449763

همراه : 09121717911

با مدیریت مجموعه تماس و کاملا رایگان مشاوره بگیرید

Website Traffic

آمار بازدید سایت

بالا