فروش انواع نماي فلزي

نماهاي فلزي باعث مي شوند كه ساختمان يا ويلا زيبا به نظر برسد. در حال حاضر در بسياري از كشورهاي اروپايي سعي مي شود كه نماهاي سازگار با محيط زيست اجرا شود. نماهاي فلزي سازگار با محيط زيست كه توسط برخي كشورهاي اروپايي اجرا مي شود طرحي پايدار است كه مي تواند با استقبال روزافزون شهروندان اروپايي مواجه شود. نماهاي فلزي زيبايي خاصي دارند و به زيبايي ساختمان كمك شاياني مي كنند.

نماي فلزي چيست؟

نماهاي فلزي براي پوشش نماهاي خارجي ساختمان بهترين گزينه هستند. نماهاي فلزي در طرح ها و ابعاد گوناگوني وجود دارند. نماهاي فلزي كه توسط دستگاه سي ان سي بريده شده اند مي تواند به تحمل وزن چهارچوب ساختمان كمك شاياني كند. نصب نماهاي فلزي در مقايسه با ساير نماها آسان است و ماندگاري بيشتري دارند.

نماي فلزي سازگار با محيط زيست

در حقيقت نماهاي فلزي از سنگ آهن درست مي شوند ولي با اين وجود بخشي از آنها از فلزات بازيافتي تهيه مي گردند. نماهاي فلزي از فلزات بازيافتي درست شده اند كه مي توان آن ها را چندين بار بازيافت كرد.

كليه نماهاي فلزي ساختمان، را مي توان بازيافت كرد و همين باعث مي شود تا مقدار فلز استفاده شده به مقدار 10 تا 40 درصد كاهش يابد و در نهايت باعث مي شود تا وزن نماي فلزي ساختمان شده و حتي هزينه حمل و نقل به محل ساختمان مي شود.

اشعه هاي خورشيد از اين نوع پنل ها براحتي عبور كرده و فضا را روشن مي كنند و مي توان با اين نوع پنل ها، محل هايي مثل گاراژ را به صورت طبيعي روشن كرد، در اين صورت مقدار هزينه انرژي مصنوعي كاهش مي يابد.

مزاياي استفاده از نماهاي فلزي

  • سازگار با محيط زيست
  • بهبود نماي خارجي ساختمان و ويلا
  • درخشش محل پوشش در نماهاي شيشه اي به هنگام شب
  • حفاظت از حريم خصوصي ساكنان ويلا يا ساختمان و نماي زيباي ساختمان
  • تنوع فلزات قابل استفاده براي نماي ساختمان
  • مقاومت نسبت به هوا و عوامل جوي با رنگ
  • كمترين تاثير فشار هوا به نماي ساختمان
  • مقاومت در برابر آب باران در نماهاي بزرگ
  • تخليه آب باران از طريق مجراهاي دور ريزي آب باران
  • تاثير فلزات استفاده شده در استحكام نماي خارجي ويلا

در حال حاضر شرکت ویلا بام یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در زمینه  فروش و اجرا انواع متریال‌های سقف‌های ساختمانی با بهترین کیفیت است. برخی از چشم‌اندازهای این مجموعه شامل: تامین نیازهای مشتریان و پیشی گرفتن از نیازهای آن‌ها، ارائه و معرفی جدیدترین مدل‌ها و نوآوری‌ها در تولید، به‌کارگیری کارکنان ماهر، دستیابی به کیفیت برتر در ارائه محصول، به دست آوردن اطمینان و اعتماد مشتری، ارائه قیمت‌های منصفانه، همکاری شفاف و ماندگار با مشتریان با در نظر گرفتن اصل احترام، تعامل بر پایه توزیع منصفانه منافع در جهت سود طرفین و پایبندی بر اصول پذیرفته شده و عرف بازرگانی است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خواندن 1888 دفعه
تیم بام تایل

گروه ساختمانی بام تایل با سابقه ای دیرین و درخشان در زمینه اجرا و طراحی سقفهای ویلایی و ارایه محصولات به روز و باکیفیت ، در حال حاضر به عنوان یک شرکت معتبر و پیشرو در زمینه توزیع و پخش این گونه محصولات در ایران به فعالیت می پردازد .

برچسب‌ها

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

کانال سنگریزه المتاینستاگرام بام تاییل تلگرام بام تایل

درباره بام تایل

گروه تولیدی بام تایل با هدف تولید محصولاتی که منجر به صرفه جویی اقتصادی در رقابت با محصولات وارداتی میشود،تاسیس گردیده است .بام تایل با بهره گیری از تکنو لوژی پیشرفته و مرغوب تریت متریال،در حال توسعه محصولات خود است.هدف از تولیدات این محصولات توسعه و بهبود پوشش های سقفی در جهت افزایش ارزش املاک مشتریان است.

مشخصات تماس

کارخانه:شهرک صنعتی شمس آباد-بلوار نگارستان-خ دی-پ31

تلفن :02155449763

همراه : 09121717911

با مدیریت مجموعه تماس و کاملا رایگان مشاوره بگیرید

Website Traffic

آمار بازدید سایت

بالا