جمعه, 09 دی 776 15:12

فروش فورتيزا

فروش فورتیزا پوشش سقفهای شیبدار

فورتیزا، نوعی پوشش است که در سقف‌های شیبدار به کار می رود و با سنگ ریزه‌های طبیعی ساخته شده است. فورتیزا 8 لایه دارد که در نهایت سبک و مقاوم است.

منتشرشده در مقالات اختصاصی
جمعه, 09 دی 776 15:10

لمبه فلزی خام چيست؟

توضیحات کامل در مورد لمبه فلزی خام

لمبه فلزی، یک ورق فلزی است که از ورق‌های رنگی یا روغنی تولید می شوند، این نوع ورق‌ها باعث می‌شود که سقف زیبا به نظر برسد. با این نوع ورق‌ها می توان سقف کاذب را شکل داد و حتی در برخی موارد می‌توان از آن ها بجای ورق کانکسی استفاده کرد.

منتشرشده در مقالات اختصاصی
جمعه, 09 دی 776 15:07

اجراي نما و دامپا

اجرای نما و دامپا چگونه است ؟

ورق دامپا و نما (آردوواز)

شما با دامپا یا نما لمبه، می‌توانید سازه‌های زیر شیروانی را مخفی کرده و از حرکت باد در زیر سازه جلوگیری کنید و یک سازه محکمی را بسازید.

منتشرشده در مقالات اختصاصی
جمعه, 09 دی 776 15:06

انواع برشکاری ورق

برشکاری ورق ویلا چگونه است ؟

عواملی مانند هزینه تمام شده، صرفه اقتصادی، و نوسان در برش و دستگاه های برش باعث می شوند که روش های برش ورق نسبت به هم متفاوت باشد. عواملی مانند دقت بالا، سرعت زیاد، و عدم اصطکاک و برش ورق هایی به قطر 25/0 تا 20 میلی متر باعث می شود تا هر روز بر تعداد شرکت هایی که از لیزر برای برش ورق استفاده می کنند افزوده شود.

منتشرشده در مقالات اختصاصی
جمعه, 09 دی 776 14:59

فروش انواع ورق

فروش انواع ورق های سقفهای شیروانی

شرکت بام تایل، انواع و اقسام ورق ها را به فروش می رساند، شما می توانید انواع و اقسام ورق ها را از ما درخواست کنید تا در سریع ترین زمان ممکن درب منزل یا محل کار شما تحویل شود.

منتشرشده در مقالات اختصاصی
جمعه, 09 دی 776 14:56

فروش لمبه طرح چوب

فروش و قیمت لمبه طرح چوب

از ساليان گذشته لمبه مورد توجه معماران ايراني بوده است. معماران به لمبه بخاطر نصب سريع و آسان و دوام و ماندگاري خيلي زياد توجه داشتند و در سازه هاي خود از آن به فراواني استفاده مي كردند. در ايام گذشته سقف هاي چوبي متداول بود و از لمبه چوبي بسيار زياد استفاده مي كردند.

منتشرشده در مقالات اختصاصی

فروش ورقهای آلوزینک بام تایل

زینک که با برندهای تجای زین کالوم و گالوالیوم مشخص می شود، نوعی ورق است که با روکش پلی استر با رنگ کوره ای و روکش پرایمر داخلی تهیه می شود. از این نوع ورق در مراکز صنعتی کم حجم با اسیدیته استفاده می شود. 

منتشرشده در مقالات اختصاصی
جمعه, 09 دی 776 14:13

فروش انواع نماي فلزي

فروش انواع نماي فلزي

نماهاي فلزي باعث مي شوند كه ساختمان يا ويلا زيبا به نظر برسد. در حال حاضر در بسياري از كشورهاي اروپايي سعي مي شود كه نماهاي سازگار با محيط زيست اجرا شود. نماهاي فلزي سازگار با محيط زيست كه توسط برخي كشورهاي اروپايي اجرا مي شود طرحي پايدار است كه مي تواند با استقبال روزافزون شهروندان اروپايي مواجه شود. نماهاي فلزي زيبايي خاصي دارند و به زيبايي ساختمان كمك شاياني مي كنند.

منتشرشده در مقالات اختصاصی
صفحه1 از4

کانال سنگریزه المتاینستاگرام بام تاییل تلگرام بام تایل

درباره بام تایل

گروه تولیدی بام تایل با هدف تولید محصولاتی که منجر به صرفه جویی اقتصادی در رقابت با محصولات وارداتی میشود،تاسیس گردیده است .بام تایل با بهره گیری از تکنو لوژی پیشرفته و مرغوب تریت متریال،در حال توسعه محصولات خود است.هدف از تولیدات این محصولات توسعه و بهبود پوشش های سقفی در جهت افزایش ارزش املاک مشتریان است.

مشخصات تماس

کارخانه:شهرک صنعتی شمس آباد-بلوار نگارستان-خ دی-پ31

تلفن :02155449763

همراه : 09121717911

با مدیریت مجموعه تماس و کاملا رایگان مشاوره بگیرید

Website Traffic

آمار بازدید سایت

بالا